
Mit kezdjünk a „Nincs kedvem…” érzéssel?
Voltál már úgy, hogy készültél elvégezni egy feladatot, és az óriási lendület helyett a „Nincs kedvem…” érzés került elő benned? Mi szokott lenni ilyenkor a folytatás? Mikor volt ilyen „Nincs kedvem…” érzésed utoljára? Nálam éppen ma reggel. No, de mit lehet ezzel kezdeni?







